• Новак
Dongua 20 Парчиња/Set Lanyard, Универзална Pendant Висат Јаже, Hummer Затворач Мобилен Телефон Шарм Ремени, Анти-Изгубени Мобилен Телефон Рака(Виолетова)

Dongua 20 Парчиња/Set Lanyard, Универзална Pendant Висат Јаже, Hummer Затворач Мобилен Телефон Шарм Ремени,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мобилен телефон ремени, U дискови, keychains, познати брендови, рачно изработени накит украси.Тоа е лесно да се поврзете на јаже lanyard со hummer тока, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Користете ги овие шарени рамо ремени за декорација на вашиот телефон, внесете прстен, камера, таблет, музичкиот плеер, и др.Совршен и идеален DIY додатоци да се направи подароци за семејството или пријателите.Многу различни бои ги задоволат вашите потреби.Употреба : Накит Making Length : 7 cm Package вклучуваат : 20pcs/set Lanyard Material : Polyester Type : Lanyard We обезбеди најдобар квалитет на производи на нашите клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат