• Новак
EBBCOWRY Боја Смола Додатоци Едноставност Демонот Око Женски Lanyard Мобилен Телефон Ремени

EBBCOWRY Боја Смола Додатоци Едноставност Демонот Око Женски Lanyard Мобилен Телефон Ремени

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.Димензии : Обем беа 25,5 см, lanyard 5cm.Тежина : 8g.Боја : Како што е прикажано.Материјал : Смола.Материјал : Resin100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како што е прикажано Големина : Турнеја беа 25,5 см, lanyard 5cm Тежина : 8g Имајте на ум : Едноставни бохемски стил смола боја beaded среќа око телефон lanyard Пакување вклучува : 1*Мобилен телефон lanyard.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Еколошки Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Домот, Училиштето;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Патување,

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

DEN 242.16