• Новак
Ли Жените Легендарниот Редовно Одговара Јакна

Ли Жените Легендарниот Редовно Одговара Јакна

DEN 777.36

Достапност
Достапно за нарачка

75% Памук, 24% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.РЕДОВНО СЕ ВКЛОПУВААТ.Овој безвременски тексас јакна доаѓа во редовна одговара и хитови само под природни половината за релаксирана изглед.Се водат тексас ткаенина се движи со вас за удобност.ВОДАТ ТКАЕНИНА.Направени со рашири памук комбинација, овој тексас јакна има само доволно флексибилност за да ви овозможи да се движи без ограничување.СЕКОЈДНЕВНИОТ КЛАСИЧЕН.Оваа јакна карактеристики исконски детали со двојна Ли копче-размавта џебови и две предни странични џебови.Ли копчиња и мал Ли печ додадете потпис изглед.ЖИВОТНИОТ ВЕК НА КВАЛИТЕТ.За над 100 години, има Ли произведе квалитетни облека со трајност и долга-трајни изградба на ум.Ли е посветена на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.СПЕЦИФИКАЦИИ.Копче-пред затворање, центар назад должина : 16.5", ракав должина : 31.375", понесете : 39.25", производ мерења беа направени со користење на големината 10 мал.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Исто како и на нашиот основач, H. D. Lee, наша страст е да им помогнеме може да направи луѓето да стори повеќе.Ние сме посветени на дизајнирање на облека која се согласува на вашето тело, што ќе ви овозможи да се движат низ животот слободно.Ние ви помогне да се бркаат во работите кои ви донесе радост и смеа.Работи кои го прават бестрашен и се надевам дека поради вашата страст е она што те прави единствена.И што се движи вас, се движи нас.Се движи вашата Ли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Оригинална возач на камион Јакна (Стандард

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Копче затворање.Маши

DEN 873.36

Потпишување од страна на Леви Штраус & Ко. Злато Етикетата на Жените е Оригинална возач на камион Јакна (Стандард

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Ситеден удобност и автентичен стил.Flex Premium тексас.Стра�

DEN 888.00