• Новак
Прилагодливи Тегови Тегови во Собата, Слободни Тежини Сет Со Поврзување Прачка 50KG 3 во 1 Не се Лизга Neoprene Рака со Поврзување Прачка за Возрасни Дом Салата за Вежбање

Прилагодливи Тегови Тегови во Собата, Слободни Тежини Сет Со Поврзување Прачка 50KG 3 во 1 Не се Лизга Neoprene

DEN 2880.00

Достапност
Достапно за нарачка

Локална испорака во НАС, тоа трае само 7 дена од купувањето на приемот. 【3-во-1 Гира 】Оваа прилагодливи гира поставите доаѓа со поврзување на лентата за кои лесно може да се додадат на двете тегови да се трансформира во barbell.Постојат, исто така, се прилагодува тежината плочи кои ќе ви се прилагодите на тежината на гира/barbell на вашиот посакуваното прилагодување.Ова ви овозможува ефикасно да ја користат нашите гира/barbell сет за многу вежби, наместо на купување на повеќе групи. 【Дом Салата & Заштита на животната Средина】За луѓе кои треба да вежба дома, ова гира собата е најдобар прилог.На Олимписките тежина плочи и префрлување во режим на тегови и barbells ви овозможи да се добие истата вежба интензитет како салата дома.Овој сет на опрема користи еколошки ЈП тегови, исполнет со парична казна железо во прав цемент мешавина за заштита на подот од носат. 【Монтажни Прилагодливи Тежина】Повеќе го користи ова гира се идеални да вежбате рацете, градите, грбот, јадро, и нозете.Можете да ја прилагодите оваа гира од рачен 6 кг да barbell 48 кг.Постојат четири различни големини на гира парчиња за да изберете од. 【Грижа на клиентите како 】Нашата цел е да ви даде истиот полно работно тело вежба интензитет дома како салата.Ве молиме контактирајте со нас откако ќе се најде производ примени не успеа вашите очекувања, нашата служба за корисници ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашето задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАПА Barbell Гума Обложени Хексадецимален Гира Поставите Не се Лизга Хексадецимален Облик за Тонирање на Мускулите,

????СЕТ ВКЛУЧУВА и – ЕДЕН пар од 10 фунти, за 15 фунти, 20 фунти, 25 фунти, и 30 фунти гума хексадецимален тегови.�

DEN 2042.40

Тегови Мажите Фитнес Дом на Арм Мускулите Опрема за Вежбање Прилагодливи Погоден за Мажите и Жените Продолжување

♥ Производ параметри : ●Име : Гира●Тежина : 5kg*2 , 7.Тренингот да ви одговараат.Изградба на Мускулите или т

DEN 1090.08