• Новак
Гира еден Пар на Тегови Срце Облик Barbell Домашна Фитнес Опрема Женски Тенка Рака Материјал за Обука на Арм во Мускулите Мат Текстура Гира Тегови (Големина : 2Kg) Трајни/

Гира еден Пар на Тегови Срце Облик Barbell Домашна Фитнес Опрема Женски Тенка Рака Материјал за Обука на Арм

DEN 327.36

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно Складирање - Компактен, Сите-Во-Едно Тегови, се Елиминира Потребата за Повеќе Тегови во Вашата Салата, Гаража, или Тренингот Простор.Ги зема Секунди да се Соберат Толку Ќе Можат да се Фокусираат на Сила Вежби, Тонирање на Мускулите и Губење на Тежината.Гира Тегови Тегови во Собата за Мажи Поставува Жените 30kgr. 50 Kg 20 кг 5 Kg со Рек 6 Kg Neoprene Пар X2 Гира Тегови Дами 10 Kg Стојат 60 Kg 40 Kg Железо Тешки 8 Kg и Хексадецимален Плочи Една Екипа 3 Kg 2 Kg 4 Kg 0.5 1 Kg Порција Прилагодлива Лента Продолжување Гира Тегови.Срце Облик на Изглед Тегови, Прекрасен Изглед, Компактен и Лесно да се Носат, Може да се Вежба во секое време, Насекаде.Еколошки Neoprene Матирано Кожата, Невкусна, Не се Лизга, Лесен за Чистење.Површината е Задебелена и Натопени во Пластика за Подобро чувство и Долг животен Век.Одберете ја Соодветната Weights All Тегови, Доаѓаат во Различни Тежини Опсег за да се Разликуваат Вашата Дневна Рутина Тренингот.Тешки Тегови Се Совршени за Изградба на Голем Мускулите во Грбот и Рамениците, Стабилност и Основни Сила.Полесни Тегови Се Убаво Додатоци за да Додадете Отпорност на Squats, Lunges, Аеробик Вежби и Многу Повеќе.Придобивките од Полно Тело, Workouts Increase во Мускулите Size Burn Масти и Тонот Abs Target Вашиот Квадрицепси, Glutes и Hamstrings Strengthen Рамената и Arms Specifications : Име на Производ : Dumbbell Product Спецификации : 2 Kg, 3 Kg, 4 Kg, 6 Kg Material : Pp Материјал + Iron Function : Не се Лизга, Водоотпорен, Мека, Крек-Отпорни, Лесни и Издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАПА Barbell Гума Обложени Хексадецимален Гира Поставите Не се Лизга Хексадецимален Облик за Тонирање на Мускулите,

????СЕТ ВКЛУЧУВА и – ЕДЕН пар од 10 фунти, за 15 фунти, 20 фунти, 25 фунти, и 30 фунти гума хексадецимален тегови.

DEN 2042.40