• Новак
ZSM Тегови Основите 15kg Гира Сет со Бар Род Солидна Чиста Челик Дигање Поставите Почетниот Салата Barbells Гира Дигање Спортски Тренинг(7.5 KG×2) Гира Сет за Жени

ZSM Тегови Основите 15kg Гира Сет со Бар Род Солидна Чиста Челик Дигање Поставите Почетниот Салата Barbells

DEN 9819.12

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за тело вежбање : им Помогне на ѕвонење и sculpt вашиот грбот, рамената, грбот и, исто така, ја зајакне вашите мускули. ❥2 во 1 дизајн, може да се гира, исто така, може да се промени за да barbell. ❥Домаќинство гира на 10 KG, можете да exercie дома, да ви помогне сила на вашето тело. ❥Целосна челик гира barbell, мазна избледи и, исто така, високо qulity.Полиран рачка, прави мазна и nonslip. ❥Лак дизајн гира род, поудобно и моќни.Куфер вклучени, погодно за носење на отворено.Со овој гира во собата, можете да вежба дома, во канцеларија или на било кое место во било кое време.Спецификации : Име : гира sets Material : Steel Package големина на : 40*30.5*21.5 cm Вкупна тежина : 15 кг (7.5 kg*2)гира плоча количина : 4x 2kg гира плоча, 4x 1kg гира plate Accessories : чиста челик истиснување орев x4 + лак род x2 + кутија x1 + поврзување прачка x1 It е одлично и за горниот и долниот дел од телото вежбање, која им помага на ѕвонење и sculpt вашиот грбот, рамената, грбот и, исто така, ја зајакне вашите мускули.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАПА Barbell Гума Обложени Хексадецимален Гира Поставите Не се Лизга Хексадецимален Облик за Тонирање на Мускулите,

????СЕТ ВКЛУЧУВА и – ЕДЕН пар од 10 фунти, за 15 фунти, 20 фунти, 25 фунти, и 30 фунти гума хексадецимален тегови.

DEN 2042.40