• Новак
Бебе Работи - Teething Прстен, Силикони & Beechwood Teether Играчка, Го Смирува Бебето Заболување На Болка, Teething Олеснување - Bud Кутре

Бебе Работи - Teething Прстен, Силикони & Beechwood Teether Играчка, Го Смирува Бебето Заболување На Болка,

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

БОЛКА : Совршен за болно и чувствителни непца, лесно да се сфати сензорни прстен помага да се смири и масажа болка во непцата.БЕБЕ МОТОРНИ ВЕШТИНИ за РАЗВОЈ : премиум дизајн и единствени текстури помогне да се стимулира бебето сетила.Совршен за мали раце да се одржи на, лесно и грчевито држејќи се за одржување, и помага развијат рака во уста координација. 100% СИЛИКОНИ И BEECHWOOD сензорни играчка се одлични за новороденчињата, доенчињата и години да се џвака и да си игра со.Контраст во текстури смирува и масажи болка во непцата и забите.БЕБЕ БЕЗБЕДНО : Не се токсични и BPA free ви даваат мир на ум дека вашето бебе е безбедно.STERILIZER ПРИЈАТЕЛСКИ : Едноставно плакнење под вода со благ јадење сапун.Погоден за користење од раѓање и натаму. 100% Силикони и Органски Beechwood.Не се токсични и BPA Free.Одлично за новороденчињата, доенчињата и години да се џвака и да си игра со.Sterilizer пријателски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат