• Новак
Џвакањето на Забите, Силикони Teether Трајни Chewable Прилагодливи за да им Помогне на Смири(Зелен)

Џвакањето на Забите, Силикони Teether Трајни Chewable Прилагодливи за да им Помогне на Смири(Зелен)

DEN 1708.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИЛАГОДЛИВИ КАБЛИ И ПОДЕЛИ КОПЧИЊА : Прилагодлив кабли и подели копчиња се направи безбедно за повеќето деца.ЗА ДЕЦА НАД 3 ГОДИНИ : Нашата џвакање teether се препорачува за деца над 3 години.ЗА ДЕЦАТА СО СЕТИЛНИТЕ ПОТРЕБИ : Особено погоден за деца со аутизам, АДХД или сетилните потреби.ДА им ПОМОГНЕ на СМИРИ : им Помогне на вашето дете да се смири, да ги смири и да се фокусира.ГОЛЕМИНА : Прибл. 7*2*1.5 cm / 2.8*0.8*0.6 инч.Помогнете му на детето да ги смири, се смири и да се фокусира.Особено погоден за деца со аутизам, АДХД или сетилните потреби.Направени од високо квалитетна храна одделение силиконски, безбедно и не-токсични, chewable и лесно да се чисти.Прилагодливи кабли и подели копчиња се направи безбедно за повеќето деца.Се препорачува за деца над 3 години.

Спецификацијата

Item Type:
Chewing Teether Necklace
Material:
100% food grade silicone
Optional Colors:
Red, Purple, Green, Blue, Orange
Size:
Approx. 7*2*1.5cm / 2.8*0.8*0.6inch
Package List:
1 * Teether :

Со стоката дадена додека купуваат