• Новак
Crock-тенџере Г-дин Кафе MWBLK Кригла Потоплите за Статистика/Домашна Употреба, 1 Count (Пакување од 1), Црна

Crock-тенџере Г-дин Кафе MWBLK Кригла Потоплите за Статистика/Домашна Употреба, 1 Count (Пакување од 1), Црна

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кина.Г-дин.Кафе Пијалаци Потоплите - Пијалоци и супи престој во совршена температура.Запалени On/Off прекинувачот е лесно достапен.На индикатор светлото.Мазна, лесна-за-чистење на површината.Удобен кабелот должина.Црна. - Тип : Електрични, Боја : Црна, Pkg Количина : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат