• Новак
Важност Дома 80093-01 Ashby Современ Затворен Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и LED Тела, 52, Еспресо Бронза

Важност Дома 80093-01 Ashby Современ Затворен Тавански Вентилатор со Далечинскиот Управувач и LED Тела, 52,

DEN 3386.88

Достапност
Достапно за нарачка

TRI-ПЛАНИНАТА КОМПАТИБИЛЕН : Уживаат во динамична виси способности на мулти-позиција тавански вентилатор.ТИВКО, РЕВЕРЗИБИЛНА МОТОР : Погодно тивко, 3 брзина - моќен реверзибилна мотор.Одржување на вашиот комфор без да се жртвува стил.Зрак агол е 200%, 3000k боја температура.5 w - 94 lumens по вати.Батериите се вклучени.Оваа тавански вентилатор е 800 lumens, 8.СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ : Подигнете го вашиот простор со сосема нов фан!На Важност Дома Ashby може да се пофали со елегантен масло-протри бронза тело и dual-заврши фан ножеви кои брзо се овозможи да ги собереш на стилот кој најдобро одговара на вашите специфични простор.Овој фан може да бидат обесени низок профил, каде повеќе прошетка низ вселената е потребно, стандард со 4" долу-род (вклучен) или на аглеста тавани (агол заградата се продава одделно).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Современите Таванот Светилка Тавански Вентилатор со LED Осветлување и Далечински Управувач Тивка Фан Креативни

Бидете сигурни дека терминали се поврзани за да спречите олабавување или истекување.LED таванот светлин

DEN 6027.36

Детето Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински Управувач Целосно Dimmable Прилагодливи Правец на Осветлување

Димензии : 50 см Х 8 см ( 19.Опсег : 15㎡~25㎡.Тоа е топло и удобно, може да се доживее кул насекаде, светилка е ид

DEN 4788.00