• Новак
Осветлување Групи 42 Невидливи Кристал Таванот Фанови со Светла и Далечински 4 Стигнале Јасно Ножеви Фан Лустерот за Внатрешна Реверзибилна Таванот Фанови со Светл

Осветлување Групи 42 Невидливи Кристал Таванот Фанови со Светла и Далечински 4 Стигнале Јасно Ножеви Фан Лустерот

DEN 7176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лустерот Хром Таванот Фанови со Модерна Кристал Абажур и 4 Акрилик Јасно Ножеви Со Сатен Природни Финиш Обезбеди Кул Таванот Фан на Елегантен и Модерен Изглед,Стигнале Ножеви се зачува Простор.ТИВОК МОТОР : Fandelier Тавански Вентилатор со Мотор Направен Од Бакар Испорачува Моќни Правец на Движење и Мирен Перформанси, заладување Внатрешна Температура во Лето, Зголемување на Воздухот Движење за Зима, да Обезбеди Добра и Heathy Средина за Семејството. 6 БРЗИНИ и 3 Светлина : На Низок Профил Тавански Вентилатор Обезбедува 6 Фан Брзина (Висок/Среден/Низок) и 3 Боја се Менува Светлината (Бела/Неутрален/Топло);Работат на Брзината на Вентилаторот и Светла Со Далечински Управувач со Мерењето Функција. 42 Невидливи Реверзибилна Тавански Вентилатор КАРАКТЕРИСТИКИ : Светло Извор : LED Чип.Ниска Потрошувачка на Енергија и Долг животен Век.Надворешен Материјал : Метал Горниот Капак, Акрилик Виткање Ножеви и Кристално Абажур.Далечински Управувач Тавански Вентилатор Лустерот ПОГОДЕН : Ова ДОВЕДЕ Тавански Вентилатор е Совршен додаток на Многу Различни Декор Стилови.Совршен За Затворен, Дневна Соба, Dinning Соба, Спална Соба, Кујна, Студија, Детска Соба И Така Натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Современите Таванот Светилка Тавански Вентилатор со LED Осветлување и Далечински Управувач Тивка Фан Креативни

Бидете сигурни дека терминали се поврзани за да спречите олабавување или истекување.LED таванот светлин

DEN 6027.36

Детето Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински Управувач Целосно Dimmable Прилагодливи Правец на Осветлување

Димензии : 50 см Х 8 см ( 19.Опсег : 15㎡~25㎡.Тоа е топло и удобно, може да се доживее кул насекаде, светилка е ид

DEN 4788.00