• Новак
YICHENGDA Модерна Круг Затворен Тавански Вентилатор,Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински Управувач 110V 3 Бои 6 Брзини LED го исклучите Fansuitable за Спална соба и Днев?

YICHENGDA Модерна Круг Затворен Тавански Вентилатор,Тавански Вентилатор со Светлина и Далечински Управувач

DEN 5970.24

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ※ [ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР ДИЗАЈН] големината is16*12in инчи, опремени with48 W затемнување LED светло, покриени со акрил абажур, со подобра светлина.Главната материјал на тавански вентилатор е Ковано iro, акрилик абажур, и PC транспарентен фан ножеви.Неговиот дизајн е модерна и практична. ※[3 БОИ,6 НИВОА на осветленост на извор на светлина зависи од wattage, плоштадот на соодветниот простор е за референца only This фан светилка усвојува железо боја на телото, кои ефикасно ја спречува корозија и ' рѓа; фан на ножот се прави на транспарентен, жилав и издржлив материјал, светлина; акрилик маска, добра светлина трансмисија, мека и не-блескавите светлина, здрава светлина, боја на кожата, ја штити eyes Tips:1. Ве молиме следете ги инструкциите при инсталирањето.2. Ако не сте добри во инсталацијата, тоа е препорачливо да се побара стручен и технички персонал за да им помогне на★Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 hourspacking листа.1*вентилатор light1*далечински control1*Упатство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мали Тавански Вентилатор со Светлина, Рамна Планината Тавански Вентилатор, Ограден Тавански Вентилатор со Светло

Модерната тавански вентилатор : современите тапан тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со ма

DEN 4079.76

Детето Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински Управувач Целосно Dimmable Прилагодливи Правец на Осветлување

Димензии : 50 см Х 8 см ( 19.Опсег : 15㎡~25㎡.Тоа е топло и удобно, може да се доживее кул насекаде, светилка е ид

DEN 4788.00

Bladeless Тавански Вентилатор со Светлина Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач Спална соба Оркестарот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 8633.04