• Новак
Tangkula Тавански Вентилатор со Кристал на Светлина, 52 Инчи Класичната Тавански Вентилатор со Далечински Управувач & 5 Железо Реверзибилна Ножеви, 3 Брзини & 8 Часа Тајме

Tangkula Тавански Вентилатор со Кристал на Светлина, 52 Инчи Класичната Тавански Вентилатор со Далечински Управувач

DEN 4223.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Домот & Ретро Дизајн】Нашите 52" тавански вентилатор светилка осветлува вашиот простор со елегантен дизајн и ретро стил, што го прави одличен избор за лустерот љубовници.Тоа е погоден за дневна соба, спална соба, трпезаријата и кујната и може да се интегрира во било која декорација стил во вашиот дом. 【Трајни 5 Реверзибилна Фан Ножеви】Во лето, фан светилка ротира во правец на стрелките на часовникот за да се обезбеди кул правец.И фан светилка ротира спротивно, промовирање на затворен циркулацијата на воздух за време на зимскиот период за да се намали трошоците за енергија.Обратен проток на воздух функција ви овозможува брзо да го промените правецот на фан, за правилна распределба на воздухот. 【3-Брзина & 8 Часа Тајмер Функција】моторот работи без проблеми, обезбедување на моќни струење и повеќе отвори за моќна енергија од ветер. 8-часовен тајмер функција ви овозможува да спијам мирно без да се грижиш за конзумирање на премногу моќ.Покрај тоа, постојат 3 брзини на високи, средни и ниски дека може да се прилагоди за да одговара на вашите различни потреби и одржување на идеално ниво на удобност. 【Безбедно и Трајни Тавански Вентилатор Светилка】На здрав дрвени ножеви се добро изработени за да се обезбеди непречено функционирање на фан светилка без да се ниша.Таа има 3 функции на осветлување и декорација на фан да ги исполни вашите различни потреби.И УЛ сертификација гарантира висок квалитет и корисници' безбедноста. 【Едноставен Процесот на Инсталација】Затворен тавански вентилатор е составен од 5 дрвени лопати,1 деликатна абажур, 1 тивок мотор и 2 столбови.Можете лесно може да се соберат во кратко време според детални инструкции ние обезбеди, заштеда на време и напор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Осветлување Групи 36 Инчи Невидливи Тавански Вентилатор со Светла и Далечински управувач, Модерна 4 Реверзибилна

Детали на Невидливи Тавански Вентилатор, Светло Бренд : Осветлување Групи Тип на Производ : Тавански Вен

DEN 3576.00

Мали Тавански Вентилатор со Светлина, Рамна Планината Тавански Вентилатор, Ограден Тавански Вентилатор со Светло

Модерната тавански вентилатор : современите тапан тавански вентилатор доаѓа со LED светло опфатени со ма

DEN 4079.76

Детето Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински Управувач Целосно Dimmable Прилагодливи Правец на Осветлување

Димензии : 50 см Х 8 см ( 19.Опсег : 15㎡~25㎡.Тоа е топло и удобно, може да се доживее кул насекаде, светилка е ид

DEN 4788.00

Тавански Вентилатор Со Светла, 22 Затворени Низок Профил, LED Фан Светлина, 3 Боја 3 Датотеки Брзина на Ветрот,Далечински

Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со најдоброто решение.☀Occasion Suitable за вашиот влез

DEN 4079.76

Современите Таванот Светилка Тавански Вентилатор со LED Осветлување и Далечински Управувач Тивка Фан Креативни

Бидете сигурни дека терминали се поврзани за да спречите олабавување или истекување.LED таванот светлин

DEN 6027.36