• Новак
PRAIA Tatting Бродови Уметност Материјали, Шарени 9pcs/Set Tatting Бродови Занает Алатка Одличен Подарок за Чипка DIY Рака Lacemaking Занает Алатка

PRAIA Tatting Бродови Уметност Материјали, Шарени 9pcs/Set Tatting Бродови Занает Алатка Одличен Подарок за

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да се направи на алуминиум, овој сет на капчиња куките се лесни, избегнување на корозивни лесно, совршен за плетење и капчиња проект.Различни бои може да ги исполни вашите различни потреби и да ви помогне да работат повеќе погодно.Мазна површина и парична казна изработка, па тоа ќе биде полесно да ги користат.Цветен бод на одлуки е одлична за hooking во плетени или хеклани бод за да се избегне лизгање и надвор.Тоа е одличен спомен подарок за плетење почетници и плетење ентузијасти.Спецификација : Предмет Тип : Tatting Бродови Предмет Тип : Игли За Плетење Случај Материјал : Пластични Користи : Апарати За Домаќинство, Складирање, Итн.Применливи Сценарија : Повеќето Сценарија Пакет Листа : 1 x Жолта Tatting Бродови 1 x Темно Сина Tatting Бродови 1 x Црвена Роза Tatting Бродови 1 x Темно Портокалова Tatting Бродови 1 x Розова Tatting Бродови 1 x Зелена Tatting Бродови 1 x Светло Сина Tatting Бродови 1 x Виолетова Tatting Бродови 1 x Светло Портокалова Tatting Бродови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат