• Новак
IPartserve Компјутерски Додатоци ХА АК-600 Поврзаниот USB Лебди Keycap Ликови Сјај позадинско осветлување Игри Тастатура(Црн) (Боја : Црна)

IPartserve Компјутерски Додатоци ХА АК-600 Поврзаниот USB Лебди Keycap Ликови Сјај позадинско осветлување Игри

DEN 1022.40

Достапност
Достапно за нарачка

АК-600 Поврзаниот USB Лебди Keycap Ликови Сјај позадинско осветлување Игри Тастатура(Црна). 1.Изглед на тастатура 104 копчиња, компактен тесен-edge дизајн, поддршка на 19-копче за конфликт без брза имплементација, поддршка 12 групи на мултимедијални копчиња, едноставен и брз, одговорно и без одлагање, не е лесно да се допре грешки. 2.Тастатурата линија е 1.3 метри, и материјал е изработен од пластика жица цртање.Не е лесно да се скрши, предизвикувајќи линија core да бидат изложени.USB линија поврзете и да го користите, безбеден и брз. 3.Вграден-во течна водечки дупка на панелот, клучот капа е на чекање и водоотпорен, убава и модерен. 4.Тастатура може да се испрати на три светлото бои : црвена / сино / зелено, можете да се префрлите слободно според вашите желби.Ликовите сјај, бројот на носат може да достигне 5 милиони пати, и таа е отпорна на триење и исчезнува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат