• Новак
Безжична Тастатура,Стилски Пренослива Безжична Тастатура,2.4 G Двојазично Тастатурата за Десктоп компјутери Лаптопи Таблета, Plug and Play(на германски и на англиски јаз?

Безжична Тастатура,Стилски Пренослива Безжична Тастатура,2.4 G Двојазично Тастатурата за Десктоп компјутери

DEN 626.16

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен за Користење : за Професионална прилагодување, едноставна операција, не вози, plug and play.Моден : Исклучителна појава, ултра тенок дизајн, природно открива чувство за мода.Удобно : X облик на копчето структура го прави пишување чувствуваат неспокојот, ја подобрува ефикасноста на работата, и создава елегантен простор.Применливи Опрема : Погоден за десктоп компјутери, лаптопи, таблет компјутери и друга опрема.Безжична : безжичниот BT тастатура користи безжична технологија за да се обезбеди брз и сигурен конекции.Функција : 1. Лесен за Користење : за Професионална прилагодување, едноставна операција, не вози, plug and play. 2. Моден : Исклучителна појава, ултра тенок дизајн, природно открива чувство за мода. 3. Удобно : X облик на копчето структура го прави пишување чувствуваат неспокојот, ја подобрува ефикасноста на работата, и создава елегантен простор. 4. Применливи Опрема : Погоден за десктоп компјутери, лаптопи, таблет компјутери и друга опрема. 5. Безжична : безжичниот BT тастатура користи безжична технологија за да се обезбеди брз и сигурен конекции.Спецификација : Предмет Тип : Безжични Тастатури Материјал : АБС Боја : Сребро Бела Врска : Безжичните 2.4 g Безжична Растојание : Прибл.10m / 10.9 yd Применливи Опрема : Компјутери, Лаптопи, Таблети И Други Опрема Батерија Тип : 2 x AAA Батерии (Батерија, Не се Вклучени) Пакет Листа : 1 x Тастатура 1 x Приемник.

Спецификацијата

Item Type:
Wireless Keyboard
Material:
ABS
Color:
Silver White
Connection:
Wireless 2.4g
Wireless Distance:
Approx.10m / 10.9yd
Applicable Equipment:
Desktops, Laptops, Tablets And Other Equipment
Battery Type:
2 x AAA Batteries (Battery Not Included)
Package List:
1 x Keyboard :
1 x Receiver :

Со стоката дадена додека купуваат