• Новак
AirDrive Тастатура Асистент Wi-Fi - Автоматски Видови на Текст, корисничко име и Лозинка Менаџер, USB Тастатура Притискање Генератор со Безжичен Пристап

AirDrive Тастатура Асистент Wi-Fi - Автоматски Видови на Текст, корисничко име и Лозинка Менаџер, USB Тастатура

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

Автоматски видови притискање секвенци кога ќе се вклучи.Се справува со досадни редовни тастатура операции, како потпишувањето во веб-сајтови.Може да биде програмиран да напишете долги зборови, лозинки, имиња, реченици, или целиот пораки.Wi-Fi пристапна точка со интегриран WWW веб сервер и 16 MB внатрешна меморија.Вграден-во скрипт јазик преведувач.На Air Drive Тастатура Асистент Wi-Fi е мал USB тастатура адаптер способен за пишување притискање секвенци кога ќе се вклучи.Тоа може да се користи за пишување login (најава)-лозинка комбинации, e-mail и порака во шаблони, долги зборови и имиња, кодот фрагменти, најчесто се користи за повикување секвенци, итн.Тоа, исто така, има едноставен скрипт јазик, дозволувајќи им да се создаде притискање генерација скрипти.Автоматски видови притискање секвенци кога triggered Handles досадни редовни тастатура операции, како потпишувањето во websites Can биде програмиран да напишете долги зборови, лозинки, имиња, реченици, или целиот messages Does не се наруши стандардот USB тастатура operation16 MB внатрешни флеш memory Works како Wi-Fi hotspot Connect од било кој компјутер, паметен телефон или tablet Keystroke секвенци дефинирани преку едноставни и јасни WWW interface Runs притискање генерација шеми од scripts Built-во скрипт јазик interpreter Can чувајте копија од типот text Compact и корисна, само 0.9" (22 mm) long Compatible со сите USB тастатури, вклучувајќи USB 3.0 Меморија заштитени со силна 128-битна encryption No софтвер, возачите или конфигурација потребни, работи надвор од box High квалитет трајни enclosure Support за повеќе распоред на тастатурата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат