• Новак
Aland 85 Копчиња USB Кабелска Водоотпорен Виткање Силикони Тастатура за КОМПЈУТЕР Лаптоп Пинк Лаптоп

Aland 85 Копчиња USB Кабелска Водоотпорен Виткање Силикони Тастатура за КОМПЈУТЕР Лаптоп Пинк Лаптоп

DEN 350.40

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : Силикони тастатура, не-токсични, невкусна, безопасни.Целосно затворена дизајн, водоотпорен и dustproof.Тоа може да биде завиткан слободно, лесно да се носат и да се зачува простор.Добра еластичност, тропаат молчи, мека на допир и удобно допир.Карактеристики : 85 Копчиња, USB Интерфејс, Wired, Водоотпорен, Мека, Свитлива, Трајни Големина : 350mm x 138mm x 12mm/13.78" x 5.43" x 0.47" (Прибл.) Кабел Должина : 150cm/59.06" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Тастатура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36