• Новак
USB Кабелска Тастатура со Нумеричка Тастатура Ултра-Тенок Алуминиум Полна Големина Компјутерска Тастатура за Mac Pro, MacBook Pro/Воздух, Mac Mini, iMac, Лаптоп Компјутери (Сребро)

USB Кабелска Тастатура со Нумеричка Тастатура Ултра-Тенок Алуминиум Полна Големина Компјутерска Тастатура за

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Алуминиумски Легури Домување со 106 целосна големина и тенки копчињата за удобно внесување искуство.Plug-n-Play via USB жица врска со 6" долг кабел.Не диск или софтвер е потребно.Компатибилен со Apple Mac OS или Windows оперативен СИСТЕМ со 16 погодно копчињата за кратенки и LED индикатор за Caps Lock.Елегантен Дизајн за нечујно и мазна пишување во канцеларија апликација.Ултра Тенок и Компактен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36