• Новак
FHCHBY Ергономски Дизајн, Ултра-Тенок USB Тастатура,Ниска Профил Полна Големина Жичен КОМПЈУТЕР Тастатура, Лесни Истури- & Отпорно на Гребење за Дом, Канцеларија,Црна

FHCHBY Ергономски Дизајн, Ултра-Тенок USB Тастатура,Ниска Профил Полна Големина Жичен КОМПЈУТЕР Тастатура,

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАЗНА Боја : боја ќе бидат малку различни, поради разликата на телефонот, осветлување и прикажување, но тоа нема да влијае на севкупниот изглед на производот;Овој производ само вклучува самиот производ, други предмети се пукање реквизити, ве молиме understandcustomer услуга : Без разлика на тоа какви прашања треба, не грижете се.Ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши вашиот проблем што е можно поскоро, во рок од 24 часа.2. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме споделете го вашето искуство со другите, ние ќе биде многу благодарен.Вашиот охрабрување е нашата најголема мотивација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36