• Новак
YANGJIAN ZGB G20 1600 DPI Професионални Звучници RGB Светлото Механички се Чувствуваат Суспензија Тастатура + Оптички Глувчето за Полнење за Лаптоп, КОМПЈУТЕР(Црн) (Боја : Бела)

YANGJIAN ZGB G20 1600 DPI Професионални Звучници RGB Светлото Механички се Чувствуваат Суспензија Тастатура

DEN 1192.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тастатури.ZGB G20 1600 DPI Професионални Звучници RGB Светлото Механички се Чувствуваат Суспензија Тастатура + Оптички Глувчето за Полнење за Лаптоп, КОМПЈУТЕР(Црна).Безжична Тастатура/Жичен Keyboard1. G20 суспензија светлото игра suite2. Моден блескави изглед дизајн, едноставен structure3. G20 тастатура со мрежа текстура panel4. Механички се чувствуваат, high-definition characters5. Глувчето изработени од АБС материјал, издржлив, компресија, капка отпор, носат-отпорни, симетрична структура дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36