• Новак
HP Brazillian KU-1156 WS USB Тастатура 674313-201 8300E-Елита 8300-Pro 4300

HP Brazillian KU-1156 WS USB Тастатура 674313-201 8300E-Елита 8300-Pro 4300

DEN 819.36

Достапност
Достапно за нарачка

Најголемиот Дел Од Пакување.BRAZILLIAN HP KU-1156 WS.USB Тастатура НОВИ 674313-201. HP 8300 E-Елита 8300-Pro 4300. 30 дневна гаранција.BRAZILLIAN HP KU-1156 WS USB Тастатура НОВИ 674313-201 HP 8300 E-Елита 8300-Pro 4300 * се Користи во HP 8300 E МТ i33240 1 T 4.0 G PC Compaq Елита 8300 Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР HP Compaq Елита 8300 Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР База на Моделот HP Compaq Про 4300 Сите-во-Едно Десктоп КОМПЈУТЕР HP Compaq Про 4300 Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР HP Compaq Про 4300 База на Моделот на Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР HP Compaq Про 6300 Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР HP Compaq Про 6300 Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР База на Моделот HP Compaq Про 6300 SFF ТОЈ Шасија HP Compaq Про 6300 SFF СПИ Шасија HP RP3 Мало Систем Модел 3100 HP RP3 Мало Систем Модел 3100 КОМПЈУТЕР HP USB Тастатура HP Z1 работна Станица HP Z1 работна Станица База на Моделот HP Z220 База Модел Конвертибилна Minitower работна Станица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60