• Новак
Velocifire Tenkeyless Механички Тастатура Мини, 78-Копче Компактен Ергономски, Outemu Браун Прекинувачи позадинско осветлување и Двоен-Shot ABS Keycaps за Copywriter, Typist и Програмер

Velocifire Tenkeyless Механички Тастатура Мини, 78-Копче Компактен Ергономски, Outemu Браун Прекинувачи позадинско

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи Браун Switch - Ниски-бучава прекинувачи имаат тактилни судрат за повратни информации со секое копче-притиснете.Компактен Дизајн - компактни механички тастатура помага да се спаси десктоп простор.Ghosting е кога две или повеќе се притисне ниедно копче и копчето кој не бил притиснат матичните книги, наместо.Моќ извира покриени од еден ден.На 78 копчиња compact layout може да се спаси повеќе простор на вашиот монитор.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако не се користи механички тастатура пред, ве молиме размислете за тоа дали може да се прифати својот звук прво.Тоа е многу ПОТИВОК од Сина Switch но ПОГЛАСНО од редовна Мембрана тастатура.Ќе треба да направат повеќе истражувања за да се види она што клучните rollover технологија се користи.Ова го прави на дното од копчињата непотребни и забрзува пишување, во споредба со типичниот мембрана и гума купола тастатури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60