• Новак
Безжична Тастатура 7 Бои Осветлени позадинско осветлување Bluetooth Тастатура Пренослива Батерија Тастатурата е Компатибилна со iOS Android и Windows Системи за iPad Таблет паме

Безжична Тастатура 7 Бои Осветлени позадинско осветлување Bluetooth Тастатура Пренослива Батерија Тастатурата

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Такво нешто ДО 3 УРЕДИ : толку многу полесно отколку да се има да се ре-пар секој пат кога ќе го вклучите различни оперативни системи.УЛТРА-ТЕНОК ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : тастатура НЕ е ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА на ТАСТАТУРАТА, НЕ да има 10-копче со број подлога, но Компактен и Пренослив тастатура, Едноставен Стил, да Зачувате Простор на Изгледот и лесно да се носат.Тоа е совршен за бизнис патници, студентите.СТАБИЛНА КОНЕКЦИЈА : Bluetooth 5.0 обезбедува моќен, сигурна конекција до 32.8 ft.ВИСОКАТА РЕСПОНЗИВНОСТ : Оваа тастатура има добра акција, не премногу, не е премногу мала, тивка, се чувствуваат мека и премија на пишување.БАТЕРИЈА : Овој таблет тастатурата се напојува со вградена батерија, тоа би поддршка до 90 часа користење на времето без да го светлото по 1 целосно полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36