• Новак
Griarrac Kailh Кутија Switch Тестер Механички Тастатури Retooled Мостра 9-Копчето за вклучување Тестирање на Алатката, со Keycap Puller и О-Прстени, Морнарица Jade Бело Црвено Црна Браун

Griarrac Kailh Кутија Switch Тестер Механички Тастатури Retooled Мостра 9-Копчето за вклучување Тестирање на

DEN 1485.60

Достапност
Достапно за нарачка

✚ 1 9 : Ова Kailh КУТИЈА switch тестер акции ќе иста притиснете чувство на Kailh КУТИЈА switch механички тастатура.Како сопственик 9 механички тастатури, 9 различни прекинувачи ќе ви помогне да се каже што вашиот омилен тип е. ✚ ЈАСНО се ПРЕФРЛИТЕ БОЈА : Монтира на кристално проѕирно акрилик модел, опремени со проѕирен јасно keycaps, оваа опција тестер ви овозможува лесно да знаете боја на секој клуч и разликување на прекинувачи. ✚ ЕКСТРА GADGETS : Можете лесно може да се повлече од keycaps, дури и сите 9 копчињата од домување, со keycap puller.Понатаму, Kailh КУТИЈА switch тестер доаѓа со 9 40 A-L Тактилни сила : 60g ✚ Kailh КУТИЈА Бела : Clicky, оперативни сила : 50g, Тактилни сила : 55g ✚ Kailh КУТИЈА Бледо Сино : Тактилни clicky, оперативни сила : 60g ✚ Kailh КУТИЈА Темно Жолта : Линеарна прекинувачи, оперативни сила : 70g ✚ Kailh КУТИЈА Изгорени Портокал : Тактилни не clicky, оперативни сила : 60g ✚ Kailh КУТИЈА Jade : Тактилни clicky, пролет сила е ист како тешки бледо сина, на clicky чувството е повеќе од очигледна. ✚ Kailh КУТИЈА Морнарица : Тактилни clicky, пролет сила е ист како кутија бело, clicky чувство е малку отпорни чувство.Спецификации Големина : 6cm x 6cm x 3cm (2.36 во x 2.36 во х 1.18 во) Материјал : акрилик домување Забелешка : Switch тестер само, не вклучуваат тастатура.Пакетот Вклучува 1* Акрилна База 9* Проѕирен Јасно Keycaps 9* Kailh КУТИЈА Switch 1* Keycap Puller 9* 40 A-L O-Прстени 9* 40 A-О-Прстени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60