• Новак
Безжична Тастатура, Безжична Тастатура Водоотпорен 10in Dustproof Преносни со Keycap за Таблет за Телефонот(Бела, Тајландски)

Безжична Тастатура, Безжична Тастатура Водоотпорен 10in Dustproof Преносни со Keycap за Таблет за Телефонот(Бела,

DEN 1514.40

Достапност
Достапно за нарачка

Преносни и ултра‑тенок, тастатурата е многу погодно за вас да се носат на патување или за бизнис патувања.Со брусен метал текстура и не се лизга тастатура панел, на тастатурата изгледа high‑end.Тастатурата е водоотпорен и dustproof, и може да се реализира брзо пишување со добра рака чувство.Тастатурата може да се користи со паметни телефони, таблети, лаптопи и десктоп компјутери.Постојат 3 јазици за вас да се избере, имено, шпански, Тајландски и руски јазик.Функција : 1. 10in проширува и зголемена обработка, во споредба со обичните 7‑инчен тастатура, има се повеќе и пошироко, копчињата за создавање на подобро искуство.2. Со брусен метал текстура и не се лизга тастатура панел, на тастатурата изгледа high‑end.3. Преносни и ултра‑тенок, тастатурата е многу погодно за вас да се носат на патување или за бизнис патувања.4. Тастатурата може да се користи со паметни телефони, таблети, лаптопи и десктоп компјутери.5. Тастатурата е водоотпорен и dustproof, и може да се реализира брзо пишување со добра рака чувство.Како да го Користите : 1. Вклучете го вклучите тастатурата, кратко притиснете го копчето за Bluetooth вклучете за да се поврзете.2. Вклучете ја Bluetooth функцијата на вашиот мобилен телефон или компјутер, го спарите, и можете да го користите по успешната конекција.Спецификација : Предмет Тип : Bluetooth Безжична Тастатура Bluetooth 3.0 : Стандард MICR interface Within 10 Метри : Ефикасно функционирање може да се achieved Modulation Метод : GFSKWorking Напон : 1.8~3.6 VWorking Струја : 30 days Charging Време :

Спецификацијата

Item Type:
 Wireless Bluetooth Keyboard
Bluetooth 3.0:
Standard MICR interface
Within 10 Meters:
Effective operation can be achieved
Modulation Method:
GFSK
Working Voltage:
1.8~3.6V
Working Current:
Standby Current:
0.3~0.5mA
Sleep Current:
Charging Current:
≥200mA
Standby Time:
>30 days
Charging Time:
Lithium Battery Capacity:
110mAh
Continuous Working Hours 44 hours :
Button Force:
80±10g
Button Life:
5 million clicks
Working Temperature:
-10~55 degrees
RGB Lighting:
Red, green, blue, light blue, yellow, purple, white
Package List:
1 x Keyboard :
1 x Charging Cable :

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60