• Новак
iKBC CD108 V2 Ергономски Механички Тастатура со Цреша MX Молчи Црвено Switch за Windows и Mac, Полна Големина Тастатура Надгради и со Mistel PBT Двојно Шут Keycaps за Десктоп и Лаптоп, Цврс

iKBC CD108 V2 Ергономски Механички Тастатура со Цреша MX Молчи Црвено Switch за Windows и Mac, Полна Големина

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погодно за Мултимедијални Копчиња : јачина на звук нагоре, надолу, нем и специјални клучни калкулатор. Жолта Keycap*4. Црвено Keycap *3.Двоен-shot keycaps обезбеди одлична допир, отпорност на триење, и масло отпор.Со истата операција сила, но мала пократко патување растојание споредување со Цреша MX Црвена Цреша, MX Молчи Црвено е најчесто тивко форма на квалитетот, прецизноста и веродостојноста што го прави идеален за статистика средини и игри тим група.Зелена Keycap *2. 1 x Keycap puller.Јачина на звук нагоре. ▼ Други Карактеристики со i KBC механички тастатура : 100% анти-ghosting со целосна копче превртување на USB.▼ Механички тастатура со Цреша MX Молчи Црвено Прекинувачи (Линеарни) : Цреша MX патентирана технологија за намалување на шумот, сигурно минимизира било какви звуци. ▼ i KBC CD108 v2 механички тастатура дизајн : случајот е многу поедноставување и рационализација и ергономски широк PBT keycap форми се дизајнирани за да овозможат удобно внесување искуство дури и за време на долгите игри сесии. ▼ CD108 v2 - Надградена Верзија со Mistel Doubleshot Keycaps : MISTEL ОЕМ PBT ДВОЈНО ШУТ KEYCAP е создадена со користење на Специјални две-shot калапи процес, обезбедувајќи повеќе издржливост, поголема стабилност и легенди дека нема да избледи. 1 x i KBC CD108 V2 Механички Тастатура (Keycaps дизајниран од страна на Mistel). 1 x Слободни Keyset на RGBY изменувачи.Lockable Win копче за достапноста. 1 x i KBC CD108 V2 Механички Тастатура (Keycaps дизајниран од страна на Mistel)1 x Keycap puller1 x Слободни Keyset на RGBY modifiers1 x Прирачник за Корисникот.Притиснете 3 секунди, LED светла ќе флеш 3 пати. 1 x Прирачник за Корисникот. 3 нивоа прилагодливи нозе ви овозможи да се најде најдобрите височина и да постави добра позиција за вашиот пишување, игри или програмски сесии.Исто така, обезбедува одлична прилог - бесплатен RGBY keycap сет (12 КОМПЈУТЕРИ). 3-начин насока менаџмент за cable/кабелот за складирање за својата погодност.Севкупниот резултат е елегантен и лесно може да се чита додека не цртање непотребно внимание.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36