• Новак
Keycap Puller Keycap Смена со Brushs 3 во 1 Мултифункционален Keycap Отстранување Алатка со 1.5/2.5 Крстот Главата Шрафцигер за Тастатура

Keycap Puller Keycap Смена со Brushs 3 во 1 Мултифункционален Keycap Отстранување Алатка со 1.5/2.5 Крстот

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ 3 ВО 1 ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН - мулти - функција на тастатурата поправка алатка дизајнирана со keycap puller, 1.5+ и 2,5+ Главата шрафцигер. ✔ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - На keycap puller е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал и Пластика (PC+ABS) Рачка, се справи со доаѓа со анти-лизга дизајн. ✔ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТА - Тоа компатибилен за повеќето механички тастатури вклучувајќи Цреша MX, Алпите, и Topre прекинувачи.Не користите на "режа" тип прекинувачи. ✔ ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - На keycap puller е погоден за повеќето keycaps освен просторот бар, а тоа е многу лесно да се носат како мини големина. ✔ УБАВО ЧЕТКА - Анти-статички четка, температура отпорни.Лесен и пренослив; Лесен за носење и употреба, најдобро за чистење на топлина мијалник и фан на лаптоп, пхб, механички тастатурата, камерата, машина за шиење, хлапак главата, електронски уреди.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : * Item боја : Црна * Димензија : 117 x 20mm * Материјал : не ' Рѓосувачки челик и пластични * Item цел : повлечете го keycaps.ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : * УБАВО ГОЛЕМИНА : На keycap puller е многу лесно да се носат како мини големина. * 3 ВО 1 ДИЗАЈН : Дизајниран со keycap puller, 1.5+ и 2,5+ Главата шрафцигер. * ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : рачката на keycap puller доаѓа со анти-лизга дизајн. * ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен за повеќето механички тастатури вклучувајќи Цреша MX, Алпите, и Topre прекинувачи, а не за "режа" тип прекинувачи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60