• Новак
Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech HD Про веб Камера се вклопува C920/ C930e/C922

Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура и Logitech HD Про веб Камера се вклопува C920/ C930e/C922. Случајот е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Тешки-должност мазна патентите се лесни за отворање и затворање, ви дава голема помош искуство.Уникатен дизајн со удобно рака зафат за лесно носење, монтажни се справи со лента дава повеќе начини за носење, ќе може да се одржи со рака лента или само да се фрли во вашиот ранец без грижа.За продажба е случај само!(уред и додатоци не се вклучени).Aenllosi Тешко за Носење Компатибилен со Logitech MX Копчиња Мини Напредни Безжични Осветлена Тастатура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60