• Новак
Logitech K380 за Mac + M350 Безжична Тастатура и Глушец Комбо - Тенок Пренослив Дизајн, Тивко кликне, Долго траење на Батеријата, Bluetooth, Мулти Уред со Лесно-Switch - за macOS, iPadOS, iOS - Р?

Logitech K380 за Mac + M350 Безжична Тастатура и Глушец Комбо - Тенок Пренослив Дизајн, Тивко кликне, Долго

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка

РАБОТА ОД било КАДЕ : Пренослив, тенок Bluetooth безжична тастатура и глушец кој е компатибилен со вашиот Mac Book, i Pad или i Phone.Лесен дизајн, минималистички mac OS на изгледот, па можете да multitask дома или во движење.УДОБНО & ТИВКО : екстра-мали тастатура овозможува помалку рака постигнување и подобро држење на телото.Scooped, ниска профил копчиња нудат течност, тивко, лаптоп-стил на пишување со преносни камче форма глувчето.ТИП НА НИШТО : се поврзува со сите Bluetooth безжични уреди со надворешна тастатура поддршка.Со Јаболко специфични распоред за mac OS, i OS, и i Pad OS.ЛЕСНО-SWITCH & ТИП : Пар со до три уреди - и да се префрлате помеѓу нив со допрете.Така можете да напишете на вашиот i Pad, се префрлат на вашиот Macbook, и да ја задржите на пишување - Со програмабилни мултимедијални копчиња.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН на животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Тастатура 24 M, Глувчето 18 МИЛИОНИ со пре-инсталиран алкални батерии.Smart авто моќ-технологија за заштеда и on/off копчето.Издржливи и отпорни рамка со НАС изгледот и медиа копчињата.МОЛЧИ КЛИКНЕ И УЛТРА-ТИВКА ЛИЗГАЊЕ : Молчи искуство во удобно глувчето.Добиете истиот кликнете чувствуваат со над 90 проценти намалување на шумот, дури и широк гума скролувајте тркала глајд модели во тишина.Направи секој простор минималистички и модерен со дизајн-напред глувчето и тастатурата кои одговараат на вашиот curated начин на живот.Компактниот K380 за Mac Мулти-Уред тастатура нуди удобен и мирен пишување, додека Logitech Камче M350 испорачува молчи кликне и свитоци, плус мазна органски облик кој што се вклопува во вашиот џеб.Опремена со Bluetooth, тоа е мулти-барањата дуо што оди каде и да сте сакале да се дојде до работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36