• Новак
iKKEGOL Надгради USB Тројно Подножјето на Возилото се Префрлите на Контрола 3 Три Клучни Footswitch Програма Прилагодена Компјутерска Тастатура Игра Глувчето Акција КРИЕШЕ

iKKEGOL Надгради USB Тројно Подножјето на Возилото се Префрлите на Контрола 3 Три Клучни Footswitch Програма

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

i KKEGOL Надогради со широк возилото, Оптички Преклопник и USB Нога Прекинувачот е стандарден КРИЕШЕ уред и програмабилни тастатура и глушец кој се спроведува од страна на ногата.Оптички Преклопник е тивко.Тоа е дизајниран за слободни раце средина за играње на играта, Притисни за Зборување, Photobooth, Медицински,Зум, транскрипција копче за поставување,фабрика тест,инструмент за контрола,медиумите плеј/пауза, скенирање на слики во болница итн..Оваа подножјето на возилото е да се изгради со трајни, чувствителен прекинувачи обезбедување на вас со лесен допир на одговор и минимален отпор.На ергономски дизајн со широк педалата и голема големина ви овозможува долготрајна удобност за твоите нозе, и тоа може да носи тежината на повеќе од 100kg.Постојат 4 TPU гума може да се користи на тврди подови, да се осигура да стои право каде што сакате.Кутија содржина : 1x USB подножјето на возилото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36