• Новак
Програмабилни Безжична Макро Тастатурата Една Нога Се Префрлите На Контрола Клучна Акција На Возилото Голема Одлука Prefab Скрипта Enter Копчето Компјутер

Програмабилни Безжична Макро Тастатурата Една Нога Се Префрлите На Контрола Клучна Акција На Возилото Голема

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : висок квалитет пластичен материјал.Стил : безжична тастатура копче.Уникатен дизајн : тастатура функционални копчиња, контрола на тастерот space/enter на тастатура, удобен и лесен за употреба.Опсегот на употреба : томбола копчето, натпревар одговарање уред, аудио и видео за уредување, лабораториска настава, медицински слика за собирање, механичка опрема за контрола.Пакување листа : безжична тастатура копче *1. Име на производ : Функција тастатура keys Color : црвена/жолта/сина боја/бела/зелена+бела дното seat Style : безжична тастатура копче / USB тастатура button Wireless стил растојание : Го мери отворен далечина е 60-200 метри (вистинското растојание ќе бидат погодени од фактори како што се : животната средина, пречки, итн.) USB тип на кабел должина : 39.4 инчи / 1 метар cable Button функција : Space копче / Внесете key Button димензии : дијаметар од 4 инчи/100mm, висина 0.4 инчи/10mm Base големина на : 4.5*3.5*2.2 инчи/115*90*55мм♥100% задоволство гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36