• Новак
Ласерска Тастатура, Виртуелна Безжична Bluetooth Преносни Проекција на Тастатурата за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет

Ласерска Тастатура, Виртуелна Безжична Bluetooth Преносни Проекција на Тастатурата за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР,

DEN 1188.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ треба да биде поставен на рамна, чиста, непроѕирни, не-рефлективен интерфејс.Не постои пречка во рок од 5cm на обемот на домаќин компјутер и проекција на тастатурата.Тоа ќе влијае на јасност под висока осветленост и сонцето или силна светлина.НАДГРАДИ виртуелна ласерски проекција на тастатура : Easliy пар ласерски проекција keyboard & mouse за вашиот i Phone, i Pad, паметен Телефон, лаптоп или таблети.Англиски QWERTY Изглед.Долготрајни Rechargerable Батеријата Вклучена.Карактеристики : 1. Широко компатибилен : Компатибилен со повеќето безжични уреди, овозможувајќи ви да се стави настрана ограничувања на конекција и да уживате во безжични слобода.2. Mult-точки за препознавање на : не се плашат од пречки, повеќе точни признавање.3. Гест функција : Информации текст е повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36