• Новак
Logitech Ergo K860 Безжична Ергономски Тастатура со ременче за на Одмор и MX Ergo Безжична Trackball меморандум за соработка

Logitech Ergo K860 Безжична Ергономски Тастатура со ременче за на Одмор и MX Ergo Безжична Trackball меморандум

DEN 5232.24

Достапност
Достапно за нарачка

Подобрување на пишување на телото : Тип повеќе природно со криви, сплит Key Frame.На степенеста тастатура го намалува притисокот на вашиот зглобовите и лактите.Pillowed врвката за на одмор : криви на зглобот остатокот нуди 54% повеќе зглоб поддршка и го намалува зглоб свиткување од 25% во споредба со стандардна тастатура без Дланка одмор.Совршен удар копчиња : scooped копчиња одговара на обликот на вашите прсти.Тип со доверба на безжична тастатура направена за комфор и Прецизност, и менливоста.Ергономски обликувана дизајн - уникатен прилагодливи зглоб ви овозможува да ја прилагодите на trackball агол од 0 до 20 степени за повеќе физички, удобно рака позиција, и намалена мускулна вирус.Крстот-компјутер за контрола на - играта-промена на капацитет да се движите беспрекорно на 2 компјутери, и copy-paste текст, слики, датотеки и од една до друга со користење на Logitech проток.Dual конективност - за употреба со до 3 Windows или Mac компјутери преку вклучени Обединувачки приемник или Bluetooth smart безжична технологија.Стил : K860 + MX Ergo Trackball .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат