• Новак
Docooler CK62 BT3.0 Механички Тастатура Жичен Игри Тастатура за Таблет Лаптоп паметен Телефон

Docooler CK62 BT3.0 Механички Тастатура Жичен Игри Тастатура за Таблет Лаптоп паметен Телефон

DEN 772.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој игри тастатура поддржува Win/IOS/MAC/Android со BT ефективни растојание од 10 метри.Повеќе поврзување на една машина механички тастатура, поддршка префрлување помеѓу уредите,FN+ E,FN+R,FN+T префрлување уреди.Тоа е дизајниран за copywriter, програмер, уредници кои поминуваат часови пишување секој ден.Целосна копче за слободни игра тастатура, поддршка RGB светлото, 19 светилка ефект.Вграден-во 1300 MHA супер-капацитет на батеријата компјутерска тастатура може да се користи за 10 часа континуирано и времето на мирување е околу 480 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат