• Новак
YXLYLL Пренослив Компјутер Тастатура, Безжични Виткање Игри на Тастатурата, за Телефонот Таблета Пишување и Игра Црна

YXLYLL Пренослив Компјутер Тастатура, Безжични Виткање Игри на Тастатурата, за Телефонот Таблета Пишување и

DEN 1922.40

Достапност
Достапно за нарачка

◆ [Компатибилност] Компјутерска тастатура компатибилен со компјутер window10 систем, наменета за iphone/Андроид систем.Практичен и стилски. ◆ [Виткање дизајн] Компјутер тастатура за да може ефективно да се спречи прашина, на тастатурата структура е режа нога структура, прислушување сила и прилично избалансиран.Со магнетни адсорпција дизајн, таа автоматски се исклучува по виткање. ◆ [Лесен и компактен] Компактен и лесен облик, удобно се чувствуваат, флексибилни, не се лизга шок апсорпција и ефективна заштита на тастатурата за удобно искуство. ◆ [Полно Тело за Заштита на] злато модел е направен од алуминиум.Материјалот е анти-носат, и нежна и мазна надворешната школка создава елегантен изглед.Тоа е издржлив и шок-отпорни. ◆ [Едноставен и брз] тастатурата страната дизајн има miro USB полнење интерфејс и почнете да се префрлите.Кога полнењето назад индикатор светлото е зелена.Допрете {fn} и {C} клучеви во исто време за да ја вклучите Bluetooth сигнал.Боја : Злато◆ Боја : златна, црна◆ Материјал : алуминиум легура◆ Тип : Bluetooth тастатура◆ Литиум батерија капацитет : 90m Ah◆ Работа на далечина : 6-8m◆ Работен напон : 3.3-4.2 V◆ Работат на струјата со копче : помалку од 3m A◆ Полнење на струјата : 150m A◆ Режим на струја : помалку од 0.4 м-р◆ Спиење време : помалку од 2u A◆ Спиење време : 10 минути◆ Wake-up метод : случајни копчето◆ Тежина по пакување : 168g◆ се Поврзете со компјутер : Bluetooth◆ Водоотпорен : не поддржува водоотпорен◆ Системски побарувања : Windows 2000, Me, XP, Vista, Win 7, Linux, Android и Mac или повисоко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60

Ласерска Тастатура, Виртуелна Безжична Bluetooth Преносни Проекција на Тастатурата за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР,

Овој производ треба да биде поставен на рамна, чиста, непроѕирни, нерефлективен интерфејс.Не постои пре�

DEN 1188.00