• Новак
Garsentx Тастатура Случај за Табот Про, Безжичен Пренослив Тастатура, да ги Задржи На Екранот Чисти, Погоден за Табот Про 11.5 во J706F Таблета(Црна)

Garsentx Тастатура Случај за Табот Про, Безжичен Пренослив Тастатура, да ги Задржи На Екранот Чисти, Погоден

DEN 1380.00

Достапност
Достапно за нарачка

Отстранлив, преносни, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, едноставни за ракување и лесен за употреба.Опремени со пенкало слот и чувствителни на допир control panel, на тастатурата може да се одвои, и на изглед е стилски и убави.Нема шок‑доказ школка и мека микрофибер обвивка за да се заштити екран и да ги прикаже чисти.Погоден за Табот Про 11.5 во J706 F таблета, и поддржува за Androidsystem, кои може да се користат на многу начини.Направени од високо‑квалитетни материјали, оваа безжична тастатура е цврсти, трајни, долго‑траен, и обезбедува удобен и замор‑бесплатен текст искуство.Функција : 1. Опремени со пенкало слот и чувствителни на допир control panel, на тастатурата може да се одвои, и на изглед е стилски и убави.2. Погоден за Табот Про 11.5 во J706 F таблета, и поддржува за Androidsystem, кои може да се користат на многу начини.3. Направени од високо‑квалитетни материјали, оваа безжична тастатура е цврсти, трајни, долго‑траен, и обезбедува удобен и замор‑бесплатен текст искуство.4. Нема шок‑доказ школка и мека микрофибер обвивка за да се заштити екран и да ги прикаже чисти.5. Отстранлив, преносни, лесен во тежина, лесно да се носат, може да се носи околу, едноставни за ракување и лесен за употреба.Како да го Користите : 1. Го вклучите безжична тастатура holster и притиснете на прекинувачот, на страна од 0 FF НА on.Во тоа време, holster тастатурата ќе започне, и сина светлина ќе го исклучи после 3 секунди.Притиснете FN+C на тастатурата и сина светлина flashes2. Вклучете таблета, се најде во "Поставки", вклучете ги и безжичните и со мрежа, вклучете BT, пребарувате за уреди во близина, пребарување за безжична тастатура на заштитни случај, и кликнете Поврзете (FN+Q W E да се префрлате помеѓу различни системи)Спецификација : Предмет Тип : Безжичен Пренослив Keyboard Material : ABS, PUApplicable Модели : за Леново Табот Про 11.5 во J706 FBT : Б.

Спецификацијата

Item Type:
Wireless Removable Keyboard
Material:
ABS, PU
Applicable Models:
for Lenovo Tab Pro 11.5in J706F

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36