• Новак
Нови AUTODESK AUTOCAD Тастатура Налепници за Компјутер

Нови AUTODESK AUTOCAD Тастатура Налепници за Компјутер

DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

AUTODESK AUTOCAD ТАСТАТУРА НАЛЕПНИЦА КРАТЕНКА НОВИ .Откако ќе се применуваат овие налепници на вашата стандардна тастатура можете веднаш да започнете со уредување со AUTOCAD софтверот.Adobe Premiere налепница го прави лесно да се види и да помогне да се сеќавам вашите кратенки на копчиња.AUTODESK AUTOCAD ТАСТАТУРА НАЛЕПНИЦА ( копчиња 11.5x13mm).Hight квалитетот на тастатурата налепница!.Тастатура Налепници се ламинат и направени со печатни метод на високо-квалитетни Мет Винил.Произведено во САД.AUTODESK AUTOCAD НАЛЕПНИЦИ.ТАСТАТУРАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.AUTODESK AUTOCAD ТАСТАТУРА НАЛЕПНИЦИ НОВИ.Произведено во САД.Вие сте на вистинското место ако ви треба hight квалитетот на тастатурата налепници.Откако ќе се применуваат овие налепници на вашата стандардна тастатура можете веднаш да започнете со уредување со AUTODESK AUTOCAD софтвер.Autodesk Autocad налепница го прави лесно да се види и да помогне да се сеќавам вашите кратенки на копчиња.Тастатура Налепници се ламинат и направени со печатни метод на високо-квалитетни Мет Винил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ласерска Тастатура, Виртуелна Безжична Bluetooth Преносни Проекција на Тастатурата за Паметен Телефон КОМПЈУТЕР,

Овој производ треба да биде поставен на рамна, чиста, непроѕирни, нерефлективен интерфејс.Не постои пре�

DEN 1188.00

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60