• Новак
BT Тастатура за Таблет, Батерија Безжична Тастатура Поддршка 360 степени Хоризонтална Ротација и 180 Степен Флип, 7 Бои Светлото + 2 Светлото Режими(Сребро)

BT Тастатура за Таблет, Батерија Безжична Тастатура Поддршка 360 степени Хоризонтална Ротација и 180 Степен

DEN 1567.20

Достапност
Достапно за нарачка

180 Степен Флип : Поддршка за 360 степени хоризонтална ротација и 180 степен флип, слободно да ја прилагодите вашиот екран. 180 Степен Флип : Поддршка за 360 степени хоризонтална ротација и 180 степен флип, слободно да ја прилагодите вашиот екран.Светлото Тастатура : 7 бои светлото + 2 светлото режими.Таа има 3 светлината режими и дишењето го оценувате корекција за поголема удобност.Со Touchpad : Touchpad функција на тастатурата, исто како лаптоп.Во голема мера им олеснува на немоќта на заборавајќи да се донесе на глувчето.Лесен за Користење : Батерија безжична тастатура, лесно да ја полните преку USB, Тип C кабел, вие не треба да ја замените батеријата.Ултра‑тенок Изглед : едноставни и стилски, ергономски дизајн донесе оптимална копче проред, може тип содржини брзо и без проблеми.Функција : 1. Поддршка 360 степени хоризонтална ротација и 180 степен флип, слободно да ја прилагодите вашиот екран. 2. 7 бои светлото + 2 светлото режими.Таа има 3 светлината режими и дишењето го оценувате корекција за поголема удобност. 3. Touchpad функција на тастатурата,исто како лаптоп.Во голема мера им олеснува на немоќта на заборавајќи да се донесе на глувчето. 4. Батерија безжична тастатура, лесно да ја полните преку USB, Тип C кабел, вие не треба да ја замените батеријата. 5. Ултра‑тенок изглед, едноставни и стилски, ергономски дизајн донесе оптимална копче проред, може тип содржини брзо и без проблеми.Спецификација : Предмет Тип : BT Тастатура Материјал : АБС Боја : Како што е прикажано на сликата BT Верзија : V3.0 Модулација Систем : GFSK Работен Напон : 3.3-4.2 V Користење Време :

Спецификацијата

Item Type:
BT Keyboard
Material:
ABS
Color:
As shown in the picture
BT Version:
V3.0
Modulation System:
GFSK
Working Voltage:
3.3-4.2V
Use Time:
Input Specifications:
DC 5V
Charging Time:
About 3 hours
Charging Interface:
Type C
Battery Specification:
Lithium battery 500mAh (built-in)
Working Temperature:
0~55°C
Number of Keys:
78
Package List:
1 x BT  Keyboard :
1 x USB Type C Charging Cable :
1 x Instruction Manual :
1 x Touchpad Gestures Instruction :
Note:
Suitable for Tablet Air 10.9 2020 (fourth generation:
A2072 / A2316 / A2324 / A2325), for  Tablet Pro 11 2020 (second generation

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36