• Новак
Motospeed Жичен/Безжична 3.0 Механички Тастатура и Нумеричка Тастатура Пакет LED позадинско осветлување на Тастатурата за Десктоп Компјутер, КОМПЈУТЕР

Motospeed Жичен/Безжична 3.0 Механички Тастатура и Нумеричка Тастатура Пакет LED позадинско осветлување на

DEN 1511.76

Достапност
Достапно за нарачка

【МУЛТИ-УРЕД и ДВОЕН КОНЕКТИВНОСТ МЕХАНИЧКИ ИГРИ ТАСТАТУРА】Поддршка USB кабелска/ безжична 3.На прекинувачи се од највисок квалитет и тестирани за 50 милиони тастатурата.Поддржува европската социјална повелба,Табот,Назад Простор, Избришете ,FN итн.СИТЕ-ВО-ЕДНО КОМПЈУТЕР ГЕЈМЕР ВРЕДНОСТ за ПОЛНЕЊЕ, Фантастичен за Гејмери.Совршен механички тастатурата за канцеларија или домашна употреба.Тоа е многу издржлив и ќе не нула.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36