• Новак
RYMEK Typewriter Стил Механички Жичен & Безжична Тастатура со Таблет Стојат, Bluetooth Конекција (Сите Црна)

RYMEK Typewriter Стил Механички Жичен & Безжична Тастатура со Таблет Стојат, Bluetooth Конекција (Сите Црна)

DEN 4799.52

Достапност
Достапно за нарачка

СИТЕ ЦРНО - Домот Ретро Дизајн, И Безжична Bluetooth И USB Кабелска Поврзување Поддржани : одговара за сите видови на користење на целта.Windows / Mac/iphone / Андроид Системот за Поддржано : Пар Со До 3 уреди и префрлате меѓу со кратки прекини, зголемување на вашата продуктивност во голема мера.LED Dynamic Backlight : зголемете ја вашата пишување точност во текот на ноќта и се повеќе пријатно кога игри.Интегрирани Таблета Стојат : лесен и удобен да го држите вашиот i Pad и паметен телефон.Сина Прекинувач : со коишто се слушаат кликнете на звукот Е толку добар и носи одлични тактилни судрат се чувствуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат