• Новак
Новина Блесне Преку Keycaps ABS Гравирани Сјај-Преку Godlike Засекогаш Црна, црвена Сопствен Механички Тастатура Внесете Backspace (Црвена Нејзиното Име PLZ Backspace x1)

Новина Блесне Преку Keycaps ABS Гравирани Сјај-Преку Godlike Засекогаш Црна, црвена Сопствен Механички Тастатура

DEN 144.00

Достапност
Достапно за нарачка

ABS Гравирани, Блесок-Преку.Внимание : Keycaps само, не вклучувајќи и други работи.Овие ABS гравирани keycaps функција сјај-преку дизајн кои ги носи животот легенди, кои функција популарни емоции.Достапен во црна и црвена боја, тие се сигурни да додадете прскање на whimsy и боја на било тастатура.ABS Гравирани, Блесок-Преку Овие ABS гравирани keycaps функција сјај-преку дизајн кои ги носи животот легенди, кои функција популарни емоции.Достапен во црна и црвена боја, тие се сигурни да додадете прскање на whimsy и боја на било тастатура.Внимание : Keycaps само, не вклучувајќи и други работи.Можете да ги користите оние keycaps во црвеножолта зона на MX механички тастатура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36