• Новак
Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Црна ПДП Цреша MX Сина (Кликни)

Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Црна ПДП Цреша MX Сина (Кликни)

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Случај : 100% алуминиум случај - Прекинувачи : Цреша MX 】. ✅【Конективност : Bluetooth 5.0 и USB Тип C -Батерија : 2000 m Amp литиум јонска батерија 】. ✅【Keycaps : Двокреветни Шут PBT - Осветлување : Целосна RGB осветлување со 20+ индивидуализира мемории 】. ✅【Стабилизатори : Пред lubed стабилизатори - Size : 12x10x5 】. ✅【Тежина : 3 КГ - Компатибилност : Windows, Mac, Android, i OS 】.Духот соработуваше со Pew Die Pie да ви даде најмногу еп тастатурата на пазарот.Без разлика дали сте кат член на бандата или сериозна еп гејмер, подигнете вашиот гејмерски со нови Pew Die Pie Тастатура.На Pew Die Pie А1 тастатура е нашиот предводник модел, за оние кои побарувачка само најдобрите.Започнуваме со цврст блок на фрлија алуминиум, врежан на CNC машина.Додади на нашата премиум MX Цреша прекинувачи, Doubleshot PBT Keycaps, Пред-lubed стабилизатори, Bluetooth Безжична 5.0, 2000 m Amp батеријата, Текстура WASD и ќе почнете да се разбере зошто Дух ви се најдобри вредност на пазарот.Сега ќе може да се добие ултра-премиум тастатура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат