• Новак
Logitech MX Копчиња Напредни Осветлени Безжична Тастатура за Mac со MX Мајстор 3 Напредни Безжични Глувчето за Mac

Logitech MX Копчиња Напредни Осветлени Безжична Тастатура за Mac со MX Мајстор 3 Напредни Безжични Глувчето

DEN 4631.52

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.СОВЛАДА ЗА MAC - MX Копчињата за Mac е оптимизиран за mac OS, i Pad компатибилни, заврши во Просторот Сива и карактеристики на Mac копче за изгледот.СОВРШЕН УДАР КОПЧИЊАТА – Spherically dished копчињата се стокмено за обликот на вашите прсти – и функција Mac копче за изгледот.Ред на Fn копчињата може да се прилагоди на вашите специфични креативна работа.УДОБНОСТА и СТАБИЛНОСТА, МИНИМАЛИЗАМ –Самоуверено тип на тастатурата направена за комфор и прецизност, и извонредна стабилност.Естетската минимализам и безвременски изградба вклопуваат со вашиот Mac setup.СОВЛАДА ЗА MAC - MX Мајстор 3 за Mac е оптимизиран за mac OS, i Pad компатибилни, и завршил во Простор Сива.ULTRAFAST MAGSPEED ЛИЗГАЊЕ - извонредна брзина, прецизност, и тишината на Mag Speed Тркала до 90% побрзо, 87% повеќе прецизни, и ултра тивок.УДОБНОСТА ФОРМА И ИНТУИТИВНИ КОНТРОЛИ - Работа удобно со совршено обликувана форма и идеално сместен вртливиот и контроли.Logitech MX Копчиња Напредни Осветлени Безжична Тастатура за Mac со MX Мајстор 3 Напредни Безжични Глувчето за Mac.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Програмабилни Безжична Макро Тастатурата Една Нога Се Префрлите На Контрола Клучна Акција На Возилото Голема

Материјал : висок квалитет пластичен материјал.Стил : безжична тастатура копче.Уникатен дизајн : тастат�

DEN 815.76

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36