• Новак
Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Бела Цреша MX Браун (Меки Кликни)

Духот А1 - Алуминиум Безжична Тастатура Бела Цреша MX Браун (Меки Кликни)

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . ✅【Случај : 100% алуминиум случај - Прекинувачи : Цреша MX 】. ✅【Конективност : Bluetooth 5.0 и USB Тип C -Батерија : 2000 m Amp литиум јонска батерија 】. ✅【Keycaps : Двокреветни Шут PBT - Осветлување : Целосна RGB осветлување со 20+ индивидуализира мемории 】. ✅【Стабилизатори : Пред lubed стабилизатори - Size : 12x10x5 】. ✅【Тежина : 3 КГ - Компатибилност : Windows, Mac, Android, i OS 】.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60