• Новак
KnewKey RYMEK Typewriter-Стил Ретро Механички Жичен & Безжична Тастатура со Таблет Стојат, Bluetooth Конекција (Црна)

KnewKey RYMEK Typewriter-Стил Ретро Механички Жичен & Безжична Тастатура со Таблет Стојат, Bluetooth Конекција

DEN 4775.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .СИТЕ ЦРНО - Домот Ретро Дизајн, И Безжична Bluetooth И USB Кабелска Поврзување Поддржани : одговара за сите видови на користење на целта.Windows / mac OS / iphone / Андроид Системот за Поддржано : во состојба да се поврзете со i Pad Про, i Phone и други уреди.Пар Со До 3 Уреди Истовремено : дозволи за да се поврзете со 3 уреди и префрлате меѓу со кратки прекини, зголемување на вашата продуктивност во голема мера.LED Динамичен Назад осветлување : зголемете ја вашата пишување точност во текот на ноќта и се повеќе пријатно кога игри.Интегрирани Таблета Стојат : лесен и удобен да го држите вашиот i Pad и паметен телефон.Сина Прекинувач : со коишто се слушаат кликнете на звукот Е толку добар и носи одлични тактилни судрат се чувствуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60