• Новак
ZZL Компјутерска Тастатура Механички Игри Тастатура Алуминиум Легура Тело Кристално Проѕирно Keycap со Сини Прекинувачи и Виножито RGB позадинско осветлување Подароци

ZZL Компјутерска Тастатура Механички Игри Тастатура Алуминиум Легура Тело Кристално Проѕирно Keycap со Сини

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удобно внесување позиција.Кристал keycaps, писма не се лесно да се носат и масло, неуништив слој на кристал keycaps се додаваат на копчиња, така што на прсти не се незгодни, но тоа, исто така, ја нагласува носат-отпорни, не-исчезнува, и не-гребење на допир.Направи секој keycap застане на калење.Алуминиум легура панел со цртање процес, цврсти и издржливи.Механички тастатура е опремена со голем број на светлото бои и 4 нивоа на постојана светлина.Со цел за да додадете боја на тастатура, ние исто така одговара на различни супер блескави боја мешање ефекти.Нека ви уживајте во играта, дури и во темница.Многу functuion може да се оствари преку комбинација FN копчето.Тоа ги задоволува вашите различни потреби и да помогне многу во текот на својата работа или секојдневна употреба за да се промовира ефикасност.Изграден за да Трае - Издржливи материјали, засилен дизајн и извонредна стабилност инспирира доверба на биро.Име на производ : Механички keyboard Keyboard тип : mechanical Connection метод : wired Number на копчињата : 104 Size : 480mm*155mm*39mm Weight : 1.2 kg Backlight : Yes Multimedia копчиња : Yes Features : Носат-отпорни, keycaps, поздравниот-доказ.Се применуваат за : WINDOWS XP/WIN7/WIN8/WIN10/IOSType повеќе природно со ергономски keyframe, кој ја подобрува пишување на телото.Тастатурата ги намалува мускулните вирус на вашиот зглобовите и лактите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат