• Новак
SDFSDF USB Интерфејс, Безжична Механички Игри Тастатура Батерија Канцеларија Пишување и Компјутерски Игри

SDFSDF USB Интерфејс, Безжична Механички Игри Тастатура Батерија Канцеларија Пишување и Компјутерски Игри

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

Безжичниот механички тастатура може да се конвертира да се полни жичен или режим на 2.4 GHz безжична режим PC+ABS смола две-боја keycap, fingertip допир, не е лесно да избледи и нула.Мулти-функција комбинација FN, мултимедијална поддршка за одбирање, копчињата за кратенки, еден клуч да се постигне, се забавува за статистика игри.Тастатура е направена од алуминиум алуминиумски панел, користејќи ја бранеа полирање процес.Пренос порта е безжични/USB, две-боја за вбризгување на копче, вистински механичка оска, полн клуч без удирање, кул мраз сина светлина.Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот, што ќе ви овозможи да се доживее радоста на животот во употреба.Тип : Механички keyboard Panel материјал : алуминиум alloy Condition : New Colour : Black Number на копчињата : 104 Transmission порта : USB/wireless Transmission метод : 2.4 G/wired Installation метод : не треба да инсталирате било software Key патување : 4.0±0.2 mm Voltage : 5 V±5%Широк компатибилност : Windows XP, win7, win8, vista, ibm и други компатибилни компјутери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60