• Новак
ZNBJJWCP Мулти-Уред за Безжична Тастатура за КОМПЈУТЕР Компјутер Телефон Таблета Полна Големина Молчи Тастатура Компатибилен со Windows и Mac

ZNBJJWCP Мулти-Уред за Безжична Тастатура за КОМПЈУТЕР Компјутер Телефон Таблета Полна Големина Молчи Тастатура

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

10 или поголема, i OS 5 или подоцна, Хром оперативен СИСТЕМ.31"Назад висина : 22mm/0.Интегрирани гума се залагаме за мобилни уреди : Удобно прочитате агли и одговара на дофат, безбедно поддршка сè, од паметни телефони на 12-инчен , одржување на вашиот десктоп простор чистење и ослободување од кабли.Полно опремен полна големина молчи тастатура : копчето систем ви дава мазна, познати се молчи пишување искуство со цврста структура, голем, добро дизајниран, ниска профил копчето, погодно нумеричката тастатура, и сите кратенки ви се љубовта. Сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.0 или понов, Mac OS X 10.Интегрирани гума се залагаме за мобилни уреди : Удобно прочитате агли и одговара на дофат, безбедно поддршка сè, од паметни телефони на 12-инчен , одржување на вашиот десктоп простор чистење и ослободување од кабли.22"Пред висина : 8mm/0.Системски побарувања : за компјутери, телефони и таблети кои ги поддржуваат надворешна тастатура, за Windows 7, Windows 8, Windows 10 или подоцна, Андроид 5.87"Батерија : 2 X AAA батерии (НЕ се вклучени)се Префрлате помеѓу различни уреди : Само допрете Лесно се Префрлите копчето за да напишете извештај на вашиот компјутер и типот на порака на вашиот телефон или таблет.Тип на конекција : USB конекција : USB порта е потребно,Bluetooth конекција : Bluetooth Smart Подготвени уред (HID Profile) со која се бара тастатура поддршка, Bluetooth Smart Технологијата.Тип на конекција : USB конекција : USB порта е потребно,Bluetooth конекција : Bluetooth Smart Подготвени уред (HID Profile) со која се бара тастатура поддршка, Bluetooth Smart Технологијата.Боја : Black Size : 380x158mm/15.Системски побарувања : за компјутери, телефони и таблети кои ги поддржуваат надворешна тастатура, за Windows 7, Windows 8, Windows 10 или подоцна, Андроид 5.10 или поголема, i OS 5 или подоцна, Хром оперативен СИСТЕМ.Се префрлите помеѓу различни уреди : Само допрете Лесно се Префрлите копчето за да напишете извештај на вашиот компјутер и типот на порака на вашиот телефон или таблет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо

DEN 1353.60