• Новак
ASHATA Безжична Тастатура,Touchpad Bluetooth Тастатура,Преносни Режа Копче Нога Тастатура со Touchpad,Батерија Тастатура за Андроид за OS X за Windows(Зелен)

ASHATA Безжична Тастатура,Touchpad Bluetooth Тастатура,Преносни Режа Копче Нога Тастатура со Touchpad,Батерија

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Лесно да се Носат】 : Користење на софистицирана технологија на производство, на безжична тастатура е лесен, лесен за носење, и преносни.0 Безжична Растојание : Прибл. Режа Копче Нога Структура : Усвојување режа копче нога структура, се чувствуваат удобно и моќни, и нема да биде уморен по внесување за долго време.【Моќна Функција】 : нова генерација на паметни безжична тастатура, touchpad, интегрирање на целосна функција на тастатурата и глувчето, е првиот избор за домашна забава и HTPC контрола. 【Висок Квалитет на Материјалите】 : Направени од високо квалитетна ABS материјали, на безжична тастатура е цврсти, трајни, не е лесно да се оштети, и има долг животен век. 【Режа Копче Нога Структура】 : Усвојување режа копче нога структура, се чувствуваат удобно и моќни, и нема да биде уморен по внесување за долго време. Висок Квалитет на Материјалите : Направени од високо квалитетна ABS материјали, на безжична тастатура е цврсти, трајни, не е лесно да се оштети, и има долг животен век.Како да го Користите : Префрлање на прекинувач за да го вклучите, на БТ индикаторот трепка за да започнете со спарувањето, и телефонот е поврзан Спецификација : Предмет Тип : Безжични Тастатури Материјал : ABS Врска : Безжичните BT 5. Моќна Функција : нова генерација на паметни безжична тастатура, touchpad, интегрирање на целосна функција на тастатурата и глувчето, е првиот избор за домашна забава и HTPC контрола. 【Поддршка】 : Поддршка за Андроид, за OS X, Windows системите, мобилни телефони, таблети и лаптопи кои поддржуваат БТ.Функција : 1. Support : Поддршка за Андроид, за OS X, Windows системите, мобилни телефони, таблети и лаптопи кои поддржуваат БТ.9 yd Батерија Тип : Вграден во 200mah Литиум Батерија Пакет Листа : 1 x Безжична Keyboard1 x Податоците Линија 1 x Кинески и англиски јазик Прирачник за Корисникот Забелешка : Превезува со Изграден во Батеријата.

Спецификацијата

Item Type:
Wireless Keyboard
Material:
ABS
Connection:
Wireless BT 5.0
Wireless Distance:
Approx. 10meters / 10.9yd
Battery Type:
Built in 200mah Lithium Battery
Package List:
1 x Wireless Keyboard1 x Data Line :
1 x Chinese and English User Manual :
Note:
Shipped with Built in Battery :

Со стоката дадена додека купуваат

Компјутерска Тастатура Налепница, Замена на Тастатурата Налепница, Водоотпорен и Dustproof, Специјално Дизајниран

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, дескто

DEN 177.36

ZZL Компјутерска Тастатура Безжична Механички Игри Тастатура со Црна Прекинувачи Бела Светлина Три Врска Начини

Ергономски Тастатура : Ергономски дизајн, ергономија keycap, мазни линии, кои ги држат рацете во повеќе удо�

DEN 1353.60